Return to site

سایت های آموزش برنامه نویسی به کودکان

برنامه نویسی چیست؟

دانستن نحوه کدنویسی در آینده در بسیاری از زمینه ها و مشاغل سایت های آموزش برنامه نویسی به کودکان مهم خواهد بود. آموزش کدنویسی به فرزندان خود یک آمادگی عالی

BestColleges.com یک سایت تبلیغاتی است. برنامه‌های شرکای ویژه یا مورد اعتماد و همه نتایج جستجو، یاب یا مطابقت مدرسه برای مدارسی است که به ما جبران می‌کنند. این غرامت بر رتبه‌بندی مدارس، راهنمای منابع یا سایر اطلاعات مستقل منتشر شده در این سایت تأثیری ندارد.

برنامه ای را پیدا کنید که برای شما مناسب است

مهارت های جدید را به سرعت با یک بوت کمپ یاد سایت های آموزش برنامه نویسی به کودکان بگیرید یا از یک کالج سنتی مدرک بگیرید.

یک بوت کمپ پیدا کنید

به چند سوال پاسخ دهید تا با یک بوت کمپ متناسب با نیاز شما مطابقت داشته باشید.

جستجو در کالج ها

کالج های معتبر را کاوش کنید تا با بهترین برنامه برای شما مطابقت داشته باشید.

کدنویسی می تواند حل مسئله، پشتکار و کار گروهی سایت های آموزش برنامه نویسی به کودکان را به بچه ها بیاموزد.

بسیاری از برنامه ها و بازی ها به کودکان یاد می دهند که چگونه از طریق بازی و خلاقیت کدنویسی کنند.

آموزش برنامه‌نویسی مناسب کودکان

این برنامه ها و بازی ها برای بازه های سنی و بودجه های مختلف در دسترس هستند.

دوران کودکی زمان بسیار خوبی برای یادگیری نحوه کدنویسی است. کدنویسی می تواند به کودکان کمک کند تا مهارت های حل مسئله را توسعه دهند و خلاقیت و تخیل را تشویق می کند. به علاوه، پایه خوبی برای یادگیری بیشتر اصول علوم کامپیوتر در آینده فراهم می کند.

البته خواندن یک کتاب درسی 500 صفحه ای پر از متن سیاه و سفید کوچک و اسکریپت های برنامه نویسی احتمالاً جذاب ترین راه برای کودکان برای یادگیری کدنویسی نیست. خوشبختانه، می‌توانید منابع زیادی را پیدا کنید که به‌طور خاص طراحی شده‌اند تا درس‌های کدنویسی را مناسب سن، آسان‌تر هضم و مهم‌تر سایت های آموزش برنامه نویسی به کودکان از همه سرگرم‌کننده کنند.

چرا به کودکان کدنویسی را آموزش دهیم؟

با توجه به اداره آمار کار، پیش بینی می شود مشاغل STEM دو برابر سریعتر از میانگین نرخ رشد 5٪ از سال 2021-2031 رشد کنند. دانش برنامه نویسی می تواند بچه ها را با مهارت های قابل فروش برای سایت های آموزش برنامه نویسی به کودکان این رشته در آینده مجهز کند. حتی بدون نگاه کردن به آینده 18 ساله، بچه ها باید به این دلایل اساسی کدنویسی را یاد بگیرند.

پلتفرم‌های آموزش برنامه‌نویسی برای کودکان و نوجوانان

به عنوان یک رشته، کدنویسی پر از چالش است. برنامه نویسی به بچه ها نیاز دارد که از چندین زاویه به مشکلات نگاه کنند و راه حل های ممکن را ارائه دهند. تقویت مهارت های حل مسئله در سنین جوانی می تواند پایه ای قوی برای رویارویی با چالش ها در زندگی روزمره ایجاد کند.

کدنویسی به کودکان تاب آوری می آموزد

وقتی بچه‌ها ذهنیت ثابتی پیدا می‌کنند، اغلب می‌خواهند وقتی همه چیز اشتباه می‌شود تسلیم شوند. و در کدنویسی مکرر همه چیز اشتباه می شود، که می تواند به بچه ها کمک کند تا با شکست ها کنار بیایند. آنها یاد خواهند گرفت که چگونه راه حل دیگری پیدا کنند و ادامه دهند.

این پایداری به بچه ها می آموزد که شکست های کوچک نیازی سایت های آموزش برنامه نویسی به کودکان به توقف پیشرفت آنها ندارند. در عوض، آنها فرصت‌هایی برای حل مشکلات به روش‌های خلاقانه و ایجاد ذهنیت رشد هستند.

منابع آموزشی برنامه‌نویسی برای کودکان به صورت حرفه‌ای

وقتی نوبت به کدنویسی می‌شود، آسمان محدودیت دارد. بچه ها می توانند از تخیل خود برای ایجاد پروژه ها، تبدیل شدن به سازندگان و خالقان جهان و لذت بردن از تجربه استفاده کنند. اگرچه برنامه نویسی به شدت به ریاضیات و فناوری متکی است، اما می تواند به بچه ها کمک کند تا جنبه های خلاقانه و هنری خود را تقویت کنند.

کدنویسی می تواند کارآفرینی و کار گروهی را آموزش دهد

برنامه نویسی به افراد اجازه می دهد تا وب سایت ها، برنامه ها و بازی های خود را ایجاد کنند. برنامه‌های کدنویسی مانند Hopscotch به بچه‌ها این امکان را می‌دهند که برای استفاده از بازی‌های یکدیگر با سکه‌های مجازی به یکدیگر پول پرداخت کنند. بسیاری از پلتفرم‌های کدنویسی شامل ابزارهای مشارکتی هستند که سایت های آموزش برنامه نویسی به کودکان بچه‌ها را با یکدیگر مرتبط می‌کند تا بتوانند با هم برنامه بسازند.

کدنویسی سرگرم کننده است

برنامه نویسی می تواند مهارت های مفید زیادی را به بچه ها بیاموزد. با این حال، در هسته خود، بسیاری از برنامه های برنامه نویسی برای کودکان به سادگی سرگرم کننده هستند. و چیزهای کمی برای دوران سایت های آموزش برنامه نویسی به کودکان کودکی ضروری‌تر از تفریح کردن و اجازه دادن به تخیل شما وجود دارد.

Bootcamp کدنویسی مناسب را برای خود پیدا کنید

10 منبع برای آموزش کدنویسی به کودکان

صنایع دستی کد پذیر

Codeable Crafts، یک برنامه رایگان برای دستگاه‌های اندروید و آی‌پد، کدنویسی را با جذاب کردن تخیل کودکان به آنها معرفی می‌کند. این برنامه به بچه ها اجازه می دهد تا برنامه نویسی را از طریق داستان سرایی تجربه کنند. کودکان می‌توانند داستان‌های خود را متحرک کنند یا با استفاده از «بلوک‌های کدگذاری» ساده، انیمیشن‌هایی را به دستورات داستان اضافه کنند.

CodeCombat

CodeCombat یک رویکرد مبتنی بر بازی برای کدنویسی دارد و دوره‌هایی را برای کلاس‌های درس و بچه‌هایی که می‌خواهند خودشان کدنویسی کنند ارائه می‌دهد. دانش آموزان زبان های برنامه نویسی مانند پایتون و جاوا اسکریپت را از طریق یک پلتفرم بازی که به طور مجازی توسط معلمان هدایت می شود، یاد می گیرند. بچه ها همچنین می توانند با پیوستن به لیگ رقابتی کدنویسی هوش مصنوعی با یکدیگر ارتباط برقرار کنند.

فراگیران می توانند در دوره های خود گام، کلاس تابستانی سایت های آموزش برنامه نویسی به کودکان یا درس های خصوصی ثبت نام کنند. اکثر دوره ها به صورت تک نفره برگزار می شوند، اما کلاس تابستانی شامل چهار دانش آموز است. بچه‌ها می‌توانند اولین درس را به صورت رایگان بگذرانند، اما دروس بیشتر می‌تواند از 55 دلار در هفته تا 399 دلار در ماه هزینه داشته باشد.

کدموجی

Codemoji یک برنامه درسی کدنویسی را برای دانش آموزان کلاس های 1-8 ارائه می دهد. این برنامه HTML، CSS و جاوا اسکریپت را آموزش می دهد. بچه ها وب سایت ها Programming teaching sites for children ی خود را می سازند و انیمیشن ها را در یک منطقه بازی مجازی تعیین شده ایجاد می کنند.